Teamindeling ABCJeugd

hVOORLOPIGE teamindeling 2017-2018
(laatst gewijzigd op 4-5-2017)

MA1 trainer: Donny Jesterhoudt   MB1 trainer: Hannah Ciere / Coen Modde
         
1 Cheryl Brouwer   1 Dorit van Kogelenberg
2 Chantal Maas   2 Nina v. Leeuwen
3 Lisa van Zwol   3 Fenna Dreijer
4 Roos de Graaff   4 Lotte Helmer
5 Marin Kruis   5 Nikita Moen
6 Fleur Bakker   6 Danique Dammers 
7 Isis Volgers   7 Esmee QuarrĂ©
      8 Myrthe Abbekerk
         
         
         
MC1 trainer: Dennis Vlietstra   MC2 trainer: Martin Quak
         
1 Ilse Brinkkemper   1 Femme Korenblek
2 Lyanne Kor   2 Britt Quarre
3 Meyke Holwerda   3 Isabella Jansen
4 Bente Holwerda   4 Fenne Kruis
5 Miquelle Koopmann   5 Nikki Kofman  
6 Jonna Laan   6 Charlotte Oudakker
7 Melanie Verver   7 Sarah Hansen
8 Maureen Feenstra   8 Hallimatu Sesay
         
         
MC3 trainer: Maren Laan   MC4 trainer: 
         
1 Stella de Boer   1 Nikkie Brom
2 Lianne Groot   2 Danique Koppes
3 Bregje de Graaff   3 Nikki Bakker
4 Nanda Bankert   4 Isa Lub
5 Merel Volgers   5 Lorain Doorn
6 Annemijn Franke   6 Julia Jonkman
7 Hanna Compaan   7 Marion Mazereeuw
8 Michelle Kor   8 Manouk Langestraat
      9 Sophie de Jonge
         
         
         
JC1 trainer: Niels van Muijden   JB1 trainer: Jan Bosch
         
1 Tom Nieuwenkamp   1 Sido op de Weegh
2 Daniel Franken   2 Rene Bosch
3 Mark Giesen   3 Marck van Leeuwen
4 Max van der Vegt   4 Tycho Pietersz
5 Melvin Ejubovic   5 Niels Lamers
6 Sam Groot   6 Remco Schoenmaker
7 Tim Jorna   7 Harry Boschung
8 Stefan Filipovic   8 Joey Lotze
      9 Lars Fijma
         

Wedstrijdprogramma


Het nieuwe seizoen is weer begonnen!

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor seizoen 2016/2017. Bekijk ook de teamindeling, standen en uitslagen.

logo madjoe

Sporthal de Sprong
Noorder Boerenvaart 11
1601 SK  Enkhuizen

+31 228 313 671

Social Media

Sporthal De Drecht
Boendersveld 1
1602 DK  Enkhuizen

+31 228 316 883

Copyright © Digital-Dreams Webdesign - Nina Reus. Alle rechten voorbehouden.