Zonnige 47e Madjoe Hemelvaarttoernooi

Het prachtige weer zorgde voor een Hemelvaarttoernooi die we niet snel zullen vergeten. De meer dan 90 deelnemende teams speelden onder een stralende zon de wedstrijden. Dit jaar was er ook voor de CMV jeugd niveau 3 en 4 de mogelijkheid om deel te nemen. Prachtig om te zien hoe de jonge spelers en speelsters fanatiek strijdden om de 1e plaats. Mede door de muzikale ondersteuning van Funprojection was het weer een hele gezellige en sportieve dag. De uitslagen kun je hier terugvinden. Het toernooi kan niet bestaan zonder onze sponsors en we mochten ook weer een groot aantal ballensponsors noteren waarvoor hartelijk dank! Wil je nog even nagenieten? Bekijk dan de foto's van het toernooi op de Madjoe site en de foto's die gemaakt zijn door WEEFF. Tot volgend jaar op 10 mei.

2017 Sponsors Madjoe Hemelvaarttoernooi

Wedstrijdprogramma


Het nieuwe seizoen is weer begonnen!

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor seizoen 2016/2017. Bekijk ook de teamindeling, standen en uitslagen.

logo madjoe

Sporthal de Sprong
Noorder Boerenvaart 11
1601 SK  Enkhuizen

+31 228 313 671

Social Media

Sporthal De Drecht
Boendersveld 1
1602 DK  Enkhuizen

+31 228 316 883

Copyright © Digital-Dreams Webdesign - Nina Reus. Alle rechten voorbehouden.