Teamindeling Dames

VOORLOPIGE TEAMINDELING 2017-2018
(laastst bijgewerkt op 14-8-2017)

DS1 trainer:  Andre Roelofsen   DS2 trainer: Merel van Dekken
         
1 Doninique Warnaar   1 Irene Dekkers
2 Ella Blom   2 Lisa Brinkkemper
3 Ella May   3 Margret van Leeuwen
4 Ingrid Bosma   4 Melanie Boon
5 Margot de Vries   5 Maren Laan
6 Merel van Dekken   6 Monique Brinkkemper
7 Nina Jorna   7 Milou Klooster
8 Nina Reus   8 Nynke Klopstra
9 Eva Baauw   9 Roos Brandsen
10 Manouk de Wolf   10 Suzanne Brinkkemper
         
         
DS3 trainer: Hans Jesterhoudt   DS4 trainer: Bob Wetterhahn
         
1 Femke Witsen   1 Astrid Vervorst
2 Jolanda Lucas   2 Saskia Groot
3 Lobke Desaunois   3 Shanna Groot
4 Simone Schouw   4 Merel Bakker
5 Yvonne Groot   5 Myrthe Schoenmaker
6 Ellen Mol   6 Isabel Oudakker
7 Natasja Swier   7 Melanie Doef
8 Rosa Bakker   8 Melissa de Wolf
9 Sanne Laan      
10 Suzanne Bos      
         
         
DS5 trainer: Frank Haring   DS6 trainer: Jeroen Holwerda
         
1 Liza Karemaker   1 Linda Schouw
2 Esmee Stavenuiter   2 Suzanne Swier
3 Charlotte Weel   3 Melissa Coens
4 Caytlyn Kalk   4 Kimberley van Diest
5 Nienke Roggeveld   5 Hanna Ciere
6 Fenna Post   6 Annemarie Blom
7 Sanne Kofman   7 Anne van Eunen
8 Mette Borgman   8 Michelle de Ruiter
9 Nienke Bonekamp   9 Marieke Posthumius
10 Jana Noorman      
         
DS7 trainer: Ina Kofman   DS8 trainer: Barry Holwerda
         
1 Coby Stavenuiter   1 Birgit Roosendaal
2 Janny Boeder   2 Christel de Jong
3 Marion Doodeman   3 Els Boon
4 Marjan Lennings   4 Minke Mosselman
5 Wil van der Gulik   5 Yvonne Berghorst
6 Ida Hink   6 Wytske Roosendaal
7 Willemien de Roover   7 Esmee Rijnders
8 Monic Ruiter   8 Lara Hof
9 Tineke Botman   9 Bianca Duijn
      10 Eva Groot
  Recreanten
  trainer: Diny Langedijk
   
1 Carin Volgers
2 Jolanda Groendwoud
3 Siebrig Kuipers
4 Sietske Hilverda
5 Wim Schiphouwer
6 Yvonne Ruiterkamp
7 Ariette Groot

Wedstrijdprogramma


Het nieuwe seizoen is weer begonnen!

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor seizoen 2016/2017. Bekijk ook de teamindeling, standen en uitslagen.

logo madjoe

Sporthal de Sprong
Noorder Boerenvaart 11
1601 SK  Enkhuizen

+31 228 313 671

Social Media

Sporthal De Drecht
Boendersveld 1
1602 DK  Enkhuizen

+31 228 316 883

Copyright © Digital-Dreams Webdesign - Nina Reus. Alle rechten voorbehouden.