Teamindeling Dames

VOORLOPIGE TEAMINDELING 2017-2018
(laastst bijgewerkt op 4-5-2017)

DS1 trainer:  Andre Roelofsen   DS2 trainer: Merel van Dekken
         
1 Doninique Warnaar   1 Irene Dekkers
2 Ella Blom   2 Lisa Brinkkemper
3 Ella May   3 Tanja Slaman
4 Ingrid Bosma   4 Margret van Leeuwen
5 Margot de Vries   5 Melanie Boon
6 Merel van Dekken   6 Maren Laan
7 Nina Jorna   7 Monique Brinkkemper
8 Nina Reus   8 Milou Klooster
9 Eva Baauw   9 Nynke Klopstra
10 Manouk de Wolf   10 Roos Brandsen
      11 Suzanne Brinkkemper
      12 Amke Morit
       13 Rosanna Schoen
         
DS3 trainer: Hans Jesterhout   DS4 trainer: Bob Wetterhahn
         
1 Femke Witsen   1 Astrid Vervorst
2 Jolanda Lucas   2 Melanie Baars
3 Lobke Desaunois   3 Saskia Groot
4 Simone Dekker   4 Shanna Groot
5 Simone Schouw   5 Merel Bakker
6 Yvonne Groot   6 Myrthe Schoenmaker
7 Ellen Mol   7 Anne Fluitman
8 Natasja Swier   8 Tessa Smit
9 Rosa Bakker      
10 Sanne Laan      
         
         
DS5 trainer: Frank Haring   DS6 trainer: Jeroen Holwerda
         
1 Liza Karemaker   1 Linda Schouw
2 Esmee Stavenuiter   2 Suzanne Swier
3 Charlotte Weel   3 Melissa Coens
4 Caytlyn Kalk   4 Suzanne Bos
5 Nienke Roggeveld   5 Kimberley van Diest
6 Fenna Post   6 Hanna Ciere
7 Sanne Kofman   7 Annemarie Blom
8 Mette Borgman   8 Marit Kreuk
9 Nienke Bonekamp   9 Isabel Oudakker
10 Jana Noorman   10 Michelle de Ruiter
11 Fabienne Rutten   11 Marieke Posthumius
         
         
DS7 trainer: Ina Kofman   DS8 trainer: Barry Holwerda
         
1 Coby Stavenuiter   1 Birgit Roosendaal
2 Janny Boeder   2 Christel de Jong
3 Marion Doodeman   3 Els Boon
4 Marjan Lennings   4 Minke Mosselman
5 Wil van der Gulik   5 Sieta Schouw
6 Ida Hink   6 Yvonne Berghorst
7 Willemien de Roover   7 Anne van Eunen
8 Monic Ruiter   8 Wytske Roosendaal
9 Tineke Botman   9 Esmee Rijnders
      10 Lara Hof
      11 Bianca Duijn
      12 Eva Groot
  Recreanten
  trainer: Diny Langedijk
   
1 Carin Volgers
2 Jolanda Groendwoud
3 Siebrig Kuipers
4 Sietske Hilverda
5 Wim Schiphouwer
6 Yvonne Ruiterkamp
7 Ariette Groot

Wedstrijdprogramma


Het nieuwe seizoen is weer begonnen!

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor seizoen 2016/2017. Bekijk ook de teamindeling, standen en uitslagen.

logo madjoe

Sporthal de Sprong
Noorder Boerenvaart 11
1601 SK  Enkhuizen

+31 228 313 671

Social Media

Sporthal De Drecht
Boendersveld 1
1602 DK  Enkhuizen

+31 228 316 883

Copyright © Digital-Dreams Webdesign - Nina Reus. Alle rechten voorbehouden.