Eerste helft seizoen Dames 1

Het nieuwe seizoen begon goed met de terugkeer van Ella May en een frisse start met André Roelofsen als nieuwe coach en trainer van dames 1. Ondanks dat Ella May het rustig opbouwde tijdens de trainingen leek het alsof ze nooit was weg geweest. We kwamen er gelukkig al snel achter dat Ella gemakkelijk de ballen er weer hard in sloeg en naar alle hoeken van het veld dook! Ook de nieuwe structuur, coaching en trainingen met André pakten goed uit! De dames trainden hard, werden soms moe van alle burpees, maar hadden het zeker naar hun zin. Helaas moest het team ook al snel in het seizoen een sterke, ervaren en grappige speelster missen. Onze geliefde Margot was zwanger! Gelukkig trainde Suus hard mee om het plekje van Margot te kunnen vullen. De eerste helft van het seizoen begon zwaar voor de dames. De eerste wedstrijden werden gespeeld tegen sterke tegenstanders die zich niet zomaar omver lieten spelen. Toch toonde het team veel veerkracht, inzet en doorzettingsvermogen. Later in de eerste helft lieten de dames zien dat ze het wel zeker in zich hadden om te winnen en boekten verschillende succes resultaten! Echter kan deze eerste helft ook in de boeken als seizoen met de meeste blessures. Net wanneer Ingrid, Dominique en Manouk wat waren hersteld ging Merel door d’r knie bij Dinto en brak Nina Jorna de week erop haar pols. Ondanks het geringe aantal ‘hele’ spelers wonnen de dames de opeenvolgende wedstrijden. Nina Reus kwam gelukkig net op tijd met haar terugkeer vanuit de Filipijnen! Eén keer trainen was voor Nina genoeg om weer een hele wedstrijd te kunnen spelen. De eerste helft was een pittig begin, maar liet al snel zien hoe flexibel, veerkrachtig en hardwerkend Dames 1 is! Laten we hopen dat we de tweede helft als ‘heel’ team verder kunnen spelen. Aan de gezelligheid ligt het in ieder geval niet! - Eva

Wedstrijdprogramma


Het nieuwe seizoen is weer begonnen!

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor seizoen 2016/2017. Bekijk ook de teamindeling, standen en uitslagen.

logo madjoe

Sporthal de Sprong
Noorder Boerenvaart 11
1601 SK  Enkhuizen
+31 228 313 671

Social Media

Twitter - Facebook

Sporthal De Drecht
Boendersveld 1
1602 DK  Enkhuizen
+31 228 316 883

Copyright © Digital-Dreams Webdesign - Nina Reus. Alle rechten voorbehouden.