Volleybal School Enkhuizen, VSE

Oktober 2017…. De start van een nieuwe volleybalschool: Volleybal School Enkhuizen, VSE. Alhoewel…de plannen waren er natuurlijk ver voor deze datum. We zijn begonnen met 20 meisjes c- & b-jeugd. Dat is zo’n succes, dat we eerder dan gepland, ook met een twintigtal jongens c- & b-jeugd zijn gestart. Mooi om te zien hoe de volleyballers het maximale uit de trainingen halen en de discipline hebben om er iedere training er weer te zijn. Maar vooral de blije gezichten op de zondagmorgen, geeft iedereen voldoening! De trainingen bestaan uit 15 keer 3 uur waar de sporters bezig zijn om hun volleybalvaardigheden te verbeteren. De trainingen worden verzorgd door gediplomeerde trainers. Alle jongens en meisjes hebben een shirtje gekregen met het mooie logo van de VSE erop. Aan het eind van het seizoen gaan we een toernooi spelen samen met andere volleybalscholen. ‘Zij vinden volleybal leuk, zelfs op zondagmorgen!!’

Wedstrijdprogramma


Het nieuwe seizoen is weer begonnen!

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor seizoen 2016/2017. Bekijk ook de teamindeling, standen en uitslagen.

logo madjoe

Sporthal de Sprong
Noorder Boerenvaart 11
1601 SK  Enkhuizen
+31 228 313 671

Social Media

Twitter - Facebook

Sporthal De Drecht
Boendersveld 1
1602 DK  Enkhuizen
+31 228 316 883

Copyright © Digital-Dreams Webdesign - Nina Reus. Alle rechten voorbehouden.