Trainingsschema ABC Jeugd

TRAININGSSCHEMA 2018/2019
voor het laats bijgewerkt op: 18-9-2018
De trainingen starten in de week van 3 september tenzij je via je trainer een andere startdatum hebt doorgekregen.

MB1               Dinsdag                    Drecht           19.00 – 20.30         Frank Haring

                        Donderdag              Drecht           19.00 – 20.30         Frank Haring

MB2               Dinsdag                    Drecht           19.00 – 20.30         Nienke Bonekamp

                        Woensdag               Sprong          17.30 – 19.00         Nienke Bonekamp

MB3               Maandag                  Sprong           17.30 – 19.00         Kees Knetsch

                        Dinsdag                 Wiekslag         17.30 – 19.00         Kees Knetsch

MC1               Maandag                  RSG           19.00 – 20.30         Martin Quak

                        Donderdag              Sprong        17.30 – 19.00         Martin Quak

MC2               Dinsdag                    RSG            17.30 – 19.00         Simone Schouw

                        Donderdag              RSG            17.30 – 19.00         Simone Schouw

MC3               Dinsdag                    Drecht           16.30 – 18.00         Maren Laan

                        Vrijdag                     Drecht           17.00 – 18.30         Maren Laan

JB1                 Maandag                  Sprong          18.30 – 20.00         Niels van Muijden/Lars

                        Donderdag              Drecht           17.00 – 18.30         Niels van Muijden/Lars

JC1                 Dinsdag                 Sprong             17.30 – 19.00         Jan Bosch

                        Donderdag              RSG                19.00 - 20:30         Jan Bosch 

JC2                 Dinsdag                    RSG                 19.00 - 20:30         Nieck Vervorst 

                        Donderdag             Wiekslag           18.00 – 19.30         Nieck Vervorst

Wedstrijdprogramma


Het nieuwe seizoen is weer begonnen!

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor seizoen 2018/2019. Bekijk ook de teamindeling, standen en uitslagen.

logo madjoe

Sporthal de Sprong
Noorder Boerenvaart 11
1601 SK  Enkhuizen
+31 228 313 671

 

Twitter - Facebook

Sporthal De Drecht
Boendersveld 1
1602 DK  Enkhuizen
+31 228 316 883

Copyright © Digital-Dreams Webdesign - Nina Reus. Alle rechten voorbehouden.