Volleybalvereniging Madjoe

Voorlopige teamindeling senioren 2019-2020

Heren 1: 2e Divisie

Ferdy Wever

Lars Appelo

Niels van Muijden

Jorrit Vriend

Rick van Baar

Bas Roosendaal

Gijs Brandsen

Barry van Dekken

Donny Jesterhoudt

Erik Roelofsen

Rik Bakker

Stijn Bosker

 

 

Heren 2: Promotieklasse

Kevin Loomans

Lars Appelo

Bas Schuitemaker

Bart Appelo

Luuk Bakker

Donny Jesterhoudt

Roy Wetterhahn

Rik Bakker

Roy Kat

Frank Haring

 

 

Heren 3: 1e klasse

Martin Quak

Hans Boon

Ruud Brinkkemper

Johan Sijtsma

Niek Vervorst

Paul Broekstra

Peter de Jong

André Siebenbroth

 

Heren 4: 1e klasse

Arno Wetterhahn

Janouk Roossien

Daniël Jorna

Jelle Klein

Bas Schuitemaker

Roy Wetterhahn

Sander Volgers

Alex Krommenhoek

Jorne Verweij

Bart Laan

 

Heren 5: 2e klasse

Norman Lamers

Coen Modde

Sjaak Kooi

Piet Lips

Kees Ruiter

Richard Sjerps

Koen Groot

Jarno de Jong

 

Heren 6: 3e klasse

Charles Rijkmans

Ed Hooymans

Richard Groenewoud

Hans Tuytel

Jeroen Blok

Martijn Burger

Edwin Nieuwenkamp

 

Heren 7: 3e klasse

Gijs Rood

Michiel Feenstra

Rene Bosch

Marc van Leeuwen

Tycho Pieters

Daan Stavenuiter

Koen de Boer

 

 

 

 

Dames 1: 3e Divisie

Merel van Dekken

Melanie Hulst

Dominique Warnaar

Ella Blom

Ilse Redeker

Wieneke Roossien

Ellen Knip

Jasmijn Schenk

Rona Oud

Ella May

Jet Raven

Nina Reus

 

 

Dames 2: 1e klasse

Nina Jorna

Caitlyn Kalk

Cynthia Herder

Roos Brandsen

Lisa Brinkkemper

Maren Laan

Suzanne Brinkkemper

Margot de Vries

Ingrid Bosma

Femke Witsen

Mette Borgman

Nienke Bonekamp

 

Dames 3: 1e klasse

Jolanda Lucas

Lobke Desaunois

Simone Schouw

Yvonne Groot

Natasja Swier

Monique Brinkkemper

Margret van Leeuwen

Machella Volgers

Melanie Boon

 

Dames 4: 2e klasse

Sanne Laan

Merel Bakker

Myrthe Schoenmaker

Isabel Oudakker

Melanie Doef

Chermaine Papa

Isis Volgers

Saskia Groot

 

 

Dames 5: 2e klasse

Liza Karemaker

Esmee Stavenuiter

Charlotte Weel

Caitlyn Kalk

Nienke Roggeveld

Fenna Post

Sanne Kofman

Jana Noorman

Benthe Smit

 

Dames 6: 2e klasse

Melissa Coens

Kimberley van Diest

Hanna Ciere

Cheryl Brouwer

Kayleigh van Diest

Esmee Rijnders

Anne van Eunen

Michelle de Ruiter

 

Dames 7: 3e klasse

Coby Stavenuiter

Marion Doodeman

Wil van der Gulik

Ida Hink

Tineke Botman

 

 

Dames 8: 3e klasse

Wytske Roosendaal

Lara Hof

Moniek Lakeman

Yvonne Berghorst

Shantal Maas

Shirley van Veen

Birgit Roosendaal

Shopping Basket