v.v. Madjoe Teams

Jeugd 6 t/m 12 jaar

CMV, Cool Moves Volleybal is een speciale vorm van volleybal, met een kleiner veld, eigen spelregels en een kleinere en lichtere bal. Het CMV volleybalmodel is in 2001 door de Nederlandse Volleybal Bond (NeVoBo) ontwikkeld, zodat kinderen van 6 t/m 12 jaar op hun eigen niveau volleybal kunnen spelen.

De groepen binnen Madjoe (CMV niveau’s 1 t/m 6) zijn ingedeeld volgens het vaardigheidsniveau van het CMV volleybalmodel van de NeVoBo. 

Door het spelen in een team van 3 of 4 spelers en gebruik te maken van vang- en gooitechnieken, wordt stap voor stap het balcontact en daardoor de intensiteit van het spel vergroot. Hierdoor leren kinderen op een speelse manier alle volleybaltechnieken.

Speelschema’s, uitslagen en standen vind je op de website van Urbanus.

Enthousiast om ook mee te komen spelen?

Lijkt het jou ook leuk om te komen volleyballen bij Madjoe? Meld je dan aan voor een gratis proeftraining. Je kunt dan geheel vrijblijvend vier keer meedoen om te kijken of volleybal iets voor jou is!

Speeldata 2023/2024

Trainingstijden

CMV 1+2+3

Trainer: Noemi Kanyo 
Wanneer: woensdag 16.30 – 17.30 
Waar: de Sprong

CMV 4

Trainer: Margret van Leeuwen
Wanneer: maandag 17.00 – 18.30 en woensdag 16.30 – 18.00 
Waar: de Drecht

CMV 6

Trainer: Sander de Jong
Wanneer: dinsdag 17.00 – 18.30 en woensdag 16.30 – 18.00
Waar: de Drecht