Teamindeling ABCJeugd

VOORLOPIGE teamindeling 2018-2019
(laatst gewijzigd op 22-4-2018)

JB1 1e klasse      
1 Marck van Leeuwen      
2 Tycho Pietersz      
3 Niels Lamers      
4 Remco Schoenmaker      
5 Harry Boschung      
6 Joey Lotze      
7 Lars Fijma      
8 Vincent van der Veekens      
9 Mika Comis      
         
JC1 1e klasse   JC2 2e klasse
1 Daniel Franken   1 Finn Jesper Kooijman
2 Mark Giesen   2 Nils Schouten
3 Max van der Vegt   3 Yaron Verhoek
4 Melvin Ejubovic   4 Ramon Loos
5 Sam Groot   5 Vilmar Vervorst
6 Tim Jorna   6 Manuel Drenth
7 Stefan Filipovic   7 Tom van der Gulik 
8 Tom Nieuwenkamp   8 Bas van der Gulik 
9 Stijn Lamers      
10 Mats Krommenhoek      
         
MA1 1e klasse   MB1 1e klasse
1 Chantal Maas   1 Ilse Brinkkemper
2 Lisa van Zwol   2 Bente Holwerda
3 Roos de Graaff   3 Jonna Laan
4 Marin Kruis   4 Lyanne Kor
5 Fleur Bakker   5 Melanie Verver
6 Nina v. Leeuwen   6 Charlotte Oudakker
7 Dorit van Kogelenberg   7 Nikki Kofman  
8 Cheryl Brouwer   8 Myrthe Abbekerk
      9 Isis Volgers
         
MB2 2e klasse   MB3 2e klasse
1 Danique Dammers   1 Fenna Dreijer
2 Miquelle Koopmann   2 Nikita Moen
3 Stella de Boer   3 Nikkie Brom
4 Lianne Groot   4 Yalissa Slobbe
5 Bregje de Graaff   5 Norah Belhachmi 
6 Maureen Feenstra   6 Loraine Doorn
7 Meyke Holwerda   7 Danique Koppes
8 Esmee QuarrĂ©   8 Nikki Bakker
9 Sophie de Jonge   9 Julia Jonkman
         
MC1 Hoofdklasse   MC2 2e klasse
1 Femme Korenblek   1 Marion Mazereeuw
2 Britt Quarre   2 Annemijn Franke
3 Isabella Jansen   3 Hanna Compaan
4 Fenne Kruis   4 Lieke Rem
5 Hallimatu Sesay   5 Dominique Greiner
6 Merel Volgers   6 Marit Doorn
7 Michelle Kor   7 Merel Steffens
8 Sarah Hansen   8 Isa Lub
      9 Manouk Langestraat
      10 Isabella de Lange
         
MC3 2e klasse      
1 Tara Burke      
2 Linde Holwerda      
3 Elvira Maas      
4 Kim Krauza-Spurgin      
5 Rafaela Filipovic      
6 Megan Lotze      
7 Kyra Breg      
8 Sacha Groot      
9 Fenna Zalm      

Wedstrijdprogramma


Het nieuwe seizoen is weer begonnen!

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor seizoen 2016/2017. Bekijk ook de teamindeling, standen en uitslagen.

logo madjoe

Sporthal de Sprong
Noorder Boerenvaart 11
1601 SK  Enkhuizen
+31 228 313 671

Social Media

Twitter - Facebook

Sporthal De Drecht
Boendersveld 1
1602 DK  Enkhuizen
+31 228 316 883

Copyright © Digital-Dreams Webdesign - Nina Reus. Alle rechten voorbehouden.