Op woensdag 9 maart komt Ron Zwerver naar Enkhuizen om een lezing te geven en zijn boek te presenteren. Het wordt een bijzondere en inspirerende avond waarbij veel volleybalverhalen zullen worden gedeeld en waar ook ruimte is om zelf vragen te stellen aan Ron. Misschien kom je zelfs in aanmerking voor een handtekening!
 
Entree is gratis, maar plaatsen zijn beperkt dus aanmelden is noodzakelijk. Wilt u hierbij zijn, dan kunt u zich aanmelden via de website.
Daar is tevens nog veel meer informatie te vinden over deze bijeenkomst en natuurlijk over “Eeuwig goud” en Ron Zwerver.
 
Ook voor deze bijeenkomst geldt natuurlijk dat de doorgang afhankelijk is van de coronamaatregelen die tegen die tijd gelden. We zullen iedereen die zich heeft aangemeld op de hoogte houden van de status. Laat dit je er vooral niet van weerhouden om je aan te melden!