Rabo Clubsupport 2022

December is feestmaand. Een maand waarin het draait om gezelligheid én geven om elkaar. 

Wist je dat je als bloeddonor wel 3 levens redt per donatie? Iets goeds doen voor een ander was nog nooit zo makkelijk!

Extra mooi: voor elke donor gaat er automatisch ook een donatie naar Spieren voor Spieren. Zo telt jouw goede actie ook nog eens dubbel!

In dit beeld zie je Xavi (3jaar)

In twee dagen tijd veranderde Xavi van een beweeglijke jochie van 3 in een slap kasplantje. Hij bleek het Guillain-Barré Syndroom te hebben, een spierziekte. Xavi lag 5 dagen aan een infuus met immunoglobuline, antistoffen uit donorplasma. 

Als dit middel niet voor handen was geweest, was het van kwaad tot erger gegaan met hem vertelt Renee, de moeder van Xavi. “Het geeft maar weer aan hoe belangrijk bloeddonors zijn. Zij hebben ons met hun bloeddonatie zó enorm geholpen.” 

Meld je aan op www.sanquin.nl/spieren