VOORLOPIGE TEAMINDELING MADJOE

De TC heeft samen met de JC de voorlopige teams samengesteld voor het seizoen 2017-2018. Vooralsnog zijn dit de teams waarmee we volgend seizoen zullen starten te trainen. Het is echter een voorlopige indeling en er kunnen dus zeker nog wijzigingen plaatsvinden. Voor het begin van het nieuwe seizoen zullen we de definitieve indeling ook weer op de site bekendmaken.
- voorlopige teamindeling CMV
- voorlopige teamindeling ABC Jeugd
- voorlopige teamindeling Dames senioren
- voorlopige teamindeling Heren senioren
Enkele teams zullen nog een paar weken in de nieuwe samenstelling gaan trainen. De individuele leden zijn of worden hiervan al op de hoogte gesteld.Verder wensen we iedereen een sportieve en lekkere vakantieperiode. De leden die nog gaan beachen: veel succes.

TC en JC Madjoe.

Wedstrijdprogramma


Het nieuwe seizoen is weer begonnen!

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor seizoen 2016/2017. Bekijk ook de teamindeling, standen en uitslagen.

logo madjoe

Sporthal de Sprong
Noorder Boerenvaart 11
1601 SK  Enkhuizen
+31 228 313 671

Social Media

Twitter - Facebook

Sporthal De Drecht
Boendersveld 1
1602 DK  Enkhuizen
+31 228 316 883

Copyright © Digital-Dreams Webdesign - Nina Reus. Alle rechten voorbehouden.