Openingszaterdag, Kom jij ook?!

Zaterdag 23 september a.s. is het weer tijd om het nieuwe seizoen in te luiden!🏐 De eerste wedstrijden zullen weer gespeeld worden en vanaf 17:30 uur staat er een heerlijke catering klaar. Om rond 20:30 uur met onze voetjes van de vloer te kunnen met DJ Joey! Naast alle leden en supporters heten we deze seizoensopening ook de sponsoren van Madjoe van harte welkom.

Wil je mee eten? Meld je dan even voor 16 september 2023 aan via onderstaand aanmeldformulier. De kosten zijn voor alle leeftijden 12,50 p.p.
Eenmaal aangemeld en betaald ontvang je hiervan een bevestiging en kun je vanaf 16:00 uur op de dag zelf bij Benthe, Liza of Isabel van de Evenementencommissie een stempel halen voor het eten.

Dus!
⏰: zaterdag 23 september 2023
📍: Sporthal de Drecht
🕺: alle Madjoe-leden, sponsors en supporters, zowel jong als oud

Schrijf je hieronder in!