Toe aan een nieuwe stap in je volleybal carrière?

Wordt recreant bij het recreanten team!

Het recreanten volleybal team is een gezellige groep die traint onder professionele leiding van Dini.

Wij zijn met ongeveer 8 vrouwen en 2 mannen.

Kom een keer meetrainen en proef de sfeer en ervaar de oefeningen en techniek trainingen en als afsluiting een partijtje volley. Mocht je het leuk vinden om af en toe ook een wedstrijd te spelen. Eén keer in de maand is er een recreanten competitie in Sporthal de Sluis in Hoogkarspel. Er worden dan twee wedstrijden op zaterdagmiddag gespeeld. Drie sets tegen de ene tegenstander en nog drie tegen een andere tegenstander. Er zijn verschillende poules en voor verdere informatie kun je ook op de website ORVWFO.nl kijken.

Voor vragen en kunt u contact opnemen met Ariette Groot

06-18552008 / a.y.groot@quicknet.nl