Seizoensafsluiting 2023-2024

Het is weer een ontzettend spannend volleybalseizoen geweest waarbij ook veel teams mooie herinneringen aan het maken zijn!

De strijd voor het kampioenschap tussen niet alleen D2 en D3, maar ook tussen D5 en D6! Onze D1 die al het hele seizoen koploper is, en de mannen van het vlaggenschip die de smaak te pakken hadden met de eerste plek in de topdivisie. Of daar een promotie uit gaat komen naar de superdivisie is nog niet duidelijk, spannend!

Daarnaast is de jeugd ook druk bezig geweest. In de eerste helft van het seizoen zijn zowel de JC1 als de JB1 kampioen geworden! En de kans voor de MA1 en de MB1 om kampioen te worden is zeker aanwezig!

Genoeg om op terug te blikken, en nog voor aan te moedigen dus 😉

Om dit seizoen met elkaar af te sluiten, organiseert de vereniging een feest op zaterdag 6 april!

De catering wordt verzorgd door Chef Stef en na het eten zal DJ Destin ons meenemen in zijn gezelligheid! Meld je dus nu aan!

Wil je mee eten? Meld je dan nu aan via onderstaand formulier! 

🍴Catering: 17:30u 

🎉Dj Destin: 20:30u

Kosten catering: €12,50 per persoon