Trainersclinic door Vera Koenen

We zijn trots om te melden dat wij oud-international en toptrainster Vera Koenen bereid hebben gevonden om een professionele trainersclinic aan te bieden voor de trainers, spelers en  andere volleybal-enthousiastelingen uit de hele regio! Geef jij training of ben jij geïnteresseerd in een middag vol volleybalinspiratie, dan ben je van harte uitgenodigd op 15 januari 2023 in Sporthal de Drecht!

Het programma

Inloop en ontvangst is vanaf 13:30 uur. Om 14:00 uur start de trainersclinic onder leiding van Vera met de meiden van Dames 1. Hierin toont Vera welke aandachtspunten, technische vaardigheden en tactische trucs er zijn op het gebied van nieuwe volleybalontwikkelingen. Tijdens de clinic is er aandacht voor vragen vanuit de aanwezig trainers groep om zo een dynamische leeromgeving te creëren!

De clinic duurt tot 16:00 uur, waarna we ons verplaatsen naar de kantine voor het Volleybalcafé. Onder de goede zorgen van Wieneke Roossien en Jorne Verwey is er hier ruimte voor het bespreken van de laatste volleybaltrends en het stellen van prangende volleybalvragen.

Onderwerpen kunnen zijn: 

 • het creëren van een open en veilige sportcultuur
 • nieuwe ontwikkelingen in het top-volleybal
 • wat betekent dit voor trainers?
 • en natuurlijk alle vragen vanuit de zaal.


Het Volleybalcafé zal zo ongeveer tussen 17.00 uur en 17.30 uur aan zijn einde komen.

Meer over Vera Koenen

Vera Koenen, geboren in Alkmaar, is getrouwd en woont met haar vrouw, zoon en dochter in Heemstede.

Als speelster is zij actief geweest bij de clubs:

 • ATC, Hengelo
 • Piet Zoomers/Dynamo, Apeldoorn
 • Avero/Olympus, Sneek
 • Brother/Martinus, Amstelveen
 • RC Cannes, Frankrijk

Tussen 1986 en 1997 speelde Vera maar liefst 298 interlands met als uitzonderlijke hoogtepunten het zilver op EK 1991 en een 6e plaats OS 1992 te Barcelona.

Als toptrainster en coach is zij actief geweest bij de damesteams van:

 • Volleybalschool, talentenopleiding Nevobo
 • Spaarnestad, Haarlem
 • Brother/Martinus, Amstelveen
 • AMVJ, Amstelveen
 • Sliedrecht Sport
 • Volleybalschool PDK Huizen

De prijzen die Vera op haar naam heeft staan zijn zeer indrukwekkend, zo kan zij vermelden dat zij maar liefst 3 keer landskampioen is geweest, 3 keer de Nationale beker heeft gewonnen, 4 keer een Supercups winst heeft binnen gesleept en heeft deelgenomen aan 4 Europa Cups.

Er ontbreekt dus niks aan ervaring! Dit belooft een leerzame en inspirerende middag te worden, zien we je daar?