Volleybalvereniging Madjoe

Voorlopig trainingsschema 2019-2020

 

Senioren:

 

Dames 1:      Dinsdag                    Drecht           20.30 – 22.30          Ab Deurman

                        Donderdag              Drecht           20.00 – 22.00          Ab Deurman

 

Dames 2:      Dinsdag                    Drecht           19.00 – 20.30          Ab Deurman

                        Donderdag              Drecht           18.30 – 20.00          Ab Deurman

 

Dames 3:      Dinsdag                     Sprong          20.00 – 21.30          Barry Holwerda

 

Dames 4:      Maandag                  ZV-school     20.30 – 22.00          Donny Jesterhoudt

 

Dames 5:      Dinsdag                    RSG                20.30 – 22.00          Jan Bosch

                       

Dames 6:      Maandag                  Sprong          20.30 – 22.00          Martin Quak

 

Dames 7:      Maandag                  RSG                20.30 – 22.00          ?

(samen met Dames 8)

 

Dames 8:      Maandag                  RSG                20.30 – 22.00          Roy Kat

(samen met Dames 7)

 

Recreanten: Dinsdag                    Wiekslag       20.00 – 21.30

 

 

 

Heren 1:       Dinsdag                    Drecht           20.30 – 22.30          Allard Jongsma

                        Donderdag              Drecht           20.30 – 22.30          Allard Jongsma

 

Heren 2:       Maandag                  Drecht           19.00 – 20.30          Paul Broekstra

                        Donderdag              Drecht           19.00 – 20.30          Allard Jongsma

 

Heren 3:       Dinsdag                    Drecht           21.00 – 22.30          zelf

 

Heren 4:       Woensdag               Sprong          20.00 – 21.30          Wim / Peter

           

Heren 5:       Dinsdag                    Drecht           21.00 – 22.30          zelf

 

Heren 6:       Dinsdag                    Drecht           21.00 – 22.30          zelf

 

Heren 7:       Maandag                  ZV-school     19.00 – 20.30          Bas Roosendaal

 

 

 

 

 

ABC Jeugd

 

MA1               Dinsdag                    Wiekslag       18.30 – 20.00          Nieck Vervorst

                        Donderdag              Sprong          20.00 – 21.30          Nieck Vervorst

 

MB1               Dinsdag                     RSG                19.00 – 20.30          Wim Knip

                        Donderdag              Sprong          17.00 – 18.30          Wim Knip

 

MB2               Maandag                  Sprong          19.00 – 20.30          Maren Laan

                        Donderdag              Drecht           17.00 – 18.30          Maren Laan

 

MB3               Maandag                  Drecht           17.30 – 19.00          Simone Schouw

                        Woensdag               Sprong          17.00 – 18.30          Simone Schouw

 

MC1               Dinsdag                    Sprong          17.00 – 18.30          Merel van Dekken

                        Donderdag              Sprong          18.30 – 20.00          Merel van Dekken

 

MC2               Dinsdag                    Sprong          18.30 – 20.00          Bas Roosendaal (met MC3)

                        Donderdag              RSG                17.30 – 19.00          Bas Roosendaal

 

MC3               Maandag                  ZV-school     17.30 – 19.00          Maren Laan

Dinsdag                    Sprong          18.30 – 20.00          Bas Roosendaal (met MC2)

                       

JA1                 Dinsdag                    Drecht           19.00 – 20.30          Allard Jongsma

                        Donderdag              RSG                19.00 –  20.30          Niels van Muijden

 

JB1                 Maandag                  RSG                19.00 – 20.30          Jan Bosch

                        Woensdag                Sprong          18.30 – 20.00          Jan Bosch

 

JC1                 Maandag                  RSG                17.30 – 19.00          Martin Quak

                        Donderdag               Wiekslag       18.00 – 19.30          Martin Quak

 

JC2                 Maandag                  Sprong          17.30 – 19.00          Lars Appelo

                        Woensdag               Drecht           16.30 – 18.00          Lars Appelo