Inschrijvingen geopend!

Madjoe Beach Trainingen Jeugd

Beste volleyballers van West-Friesland,

Nu het zaalseizoen ten einde is gekomen kunnen we weer lekker in het zand volleyballen! Het kabinet heeft besloten dat de jeugd tot en met 18 jaar weer buiten mogen sporten in groepsverband, dus hier maken wij bij Madjoe graag gebruik van. Dit betekent wel dat de trainingen aangepast worden volgens de richtlijnen van het RIVM. Op de gloednieuwe beachvolleybalvelden van Madjoe worden er trainingen aangeboden om in deze gekke tijden toch nog te kunnen sporten.

De trainingen zullen starten vanaf 11 mei en gedurende 8 weken zullen we één keer per week een training aanbieden voor de CMV en ABC leden van deze regio.

Dus ben jij 18 jaar of jonger, en heb jij zin om lekker te volleyballen in het zand, geef je dan op voor 1 mei.

Heb je nog vragen? Neem dan contact op met de beachcommissie: beachcommissie@vvmadjoe.nl